top of page

HAKKIMIZDA

Hastane yatağı
4908079.jpg

Yatması gereken hastalar için özel dizayn edilen hasta yatakları, tedavi için özel olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle çeşitlere ayrılan hasta yatakları, farklı rahatsızlıkları olan hastaların fizyolojik açıdan rahat etmelerinde ve sağlıklı bir tedavi süreci geçirmelerinde fonksiyon sağlamaktadır. Tedavi süresince rahat ve konfor ihtiyacı olan hastalar için gerekli donanıma sahip bir teknolojisinin olması da hastaların iyileşmesinde önemli rol oynamaktadır. Hastanın iyileşme süresince omurga ve eklemlerinin rahatsız olmaması ve hastanın herhangi bir enfeksiyon veya mikroba maruz kalmaması için antibakteriyel olması, bu yatakları hastalar için zaruri bir ihtiyaç haline getirmektedir.  

HASTA
YATAKLARI
43pb_536_4.jpg

İntermed Medikal ve Sağlık Hizmetleri olarak sektörde bireysel medikal ekipman satışı ile 2006 yılında hizmete başladık.


Hastalarımızdan da gelen yoğun talep ile ürün grubunu genişletip Medikal Ekipman Kiralama Hizmetinin yanı sıra Solunum Grubu ürünlerinde de yurt dışından ithalat yaparak konusunda uzman bir kuruluş haline geldik.

Hizmet kalitemizle örtüşmesi ve müşteri memnuniyetimize de katkı sağlaması adına kiralama ve satış yaptığımız ürünlerde kalite ve güvenilirlik açısından belgelenmiş ekipmanlar kullanmaktayız.

Hasta hizmetlerinde çalışan hemşire ve sağlık memuru ekibimiz ev sürecinde kullanılacak solunum cihazları ( Ev Tipi Ventilatör, Bipap, Bipap St, Cpap, Oksijen Konsantratörü, Hasta Başı Monitörü, Beslenme Pompası, İnfüzyon Pompası,Ağrı Pompası ) gibi ekipmanlar için hasta yakınları veya hasta bakımından sorumlu hemşire ekibine ücretsiz eğitim vermektedir.

Her zaman yeniliklere açık olan ve bu anlamda öncü olmayı hedef koyan İNTERMED Medikal ve Sağlık Hizmetleri çalışanları olarak, satış amaçlı değil müşteri memnuniyetini öncelikli tutup hizmet odaklı çalışmaktayız.

Çalışan tüm ekibimiz adına bugüne kadar bize inanıp güvenen, bize değer katan ailelerimize ve kurumlarımıza sonsuz teşekkürler.

Evde Bakım Cihazlarında iyi hizmeti en kaliteli ürünlerle birleştirip Kiralama ve Satış hizmeti ile 7/24 yanınızda olmaya devam edeceğiz.

bottom of page